אבישג חיה כספי

מחלוצות הטנטרה בישראל, מורת דרך לחיים, לאהבה ולמיניות. מרצה ומנחה את הקורס השנתי ל"מיניות הוליסטית" במכללת "תלתן"/"בר-אילן" בת"א. מנחה סדנאות ל"מיניות הוליסטית, ניאו-טנטרה, מודעות ואהבה עצמית משנת 2000 בארץ ובעולם. מדריכה ומנחה מפגשי טנטרה-תרפיה פרטיים לזוגות, נשים וגברים. הוכשרה אצל מרגו אננד (מחברת הספר "אמנות האקסטזה המינית"), SkyDancing Tantra School, U.S.A  עם אורן גני (ז"ל) ומורים מאסכולות מקבילות בעולם. משתתפת בכנסים בינלאומיים לסקסולוגיה, בוגרת לימודי חינוך מיני מטעם האגודה הישראלית לתכנון המשפחה. רקע: תואר בפסיכולוגיה, תנועה ומחול. מופיעה בטלוויזיה הישראלית, ברדיו ובעיתונות. אמא למאיה.

www.hayacaspi.com   |  טל: 050-4083310

לאהוב - אבישג חיה כספי 

מהן אמונות השורש שקיבלנו כ"נדוניה" מהבית שבו גדלנו. איך אמונות כמו אהבה = דחייה/נטישה, אהבה = חוסר אמון, ועוד אמונות שאציג בפניכם מונעות מאיתנו לחיות בלב פתוח ומשפיעות על בחירת בן/בת זוג מסוימים. איך בפועל המציאות משקפת אמונות אלו? האם אנו מונעים מעצמנו הזדמנויות רבות בגלל פחדים ואמונות כמו אהבה = סכנה/ אכזבה / בגידה, אני = ביטול /מחיקה? איך עוקרים אמונות שורש ויוצאים לחיים חופשיים של ביטוי אותנטי וחירות פנימית להיות אני. מהי שיטת אימגו לתקשורת זוגית? נתרגל בסדנה שיטה זו. מהו עיקרון השיקופים ואיך המציאות תשתנה כאשר המקור (אני) ישתנה. סדנה חובה עם תובנות עמוקות לגבי הקשרים שלנו עם עצמנו ועם בני/בנות זוג. הסדנה פתוחה לנשים וגברים (פנויים/ות, זוגות). 

ניאו-טנטרה  – אבישג חיה כספי

גישה הוליסטית לאדם כגוף, רגש ורוח וביטוי לתשוקה, כתשוקה לחיים. מה כל כך רוחני במין ואיך נוצרה אסכולה שקידשה את המיניות כדרך רוחנית. מה ההבדל בין מיניות רגילה למיניות טנטרית? למה אינטימיות רגשית קודמת לאינטימיות פיזית? אענה על כל שאלות מעניינות אלו ולאחר מכן נחווה תהליכים להמחשה. אף פעם לא יקרה משהו לא נוח או לא נעים, ההיפך, המרחב נעים, מקבל ומחבק. בואו לחוויה מלמדת ומרתקת שתשאיר בכם חותם. הסדנה לנשים וגברים (פנויים/ות, זוגות). 

מסע טנטרי – אבישג חיה כספי

סדנה חווייתית שבה נתרגל איך יוצרים מרחב מקודש למידת סוגי מגע שונים, יצירת מרחב מקודש ביניכם. הצבת גבולות ותקשורת כנה ומקרבת. תגלו מהן הנקודות בגוף העוזרות להזרים את אנרגיית הקונדליני (אנרגיה חיונית מינית), ומהם העקרונות של העיסוי הטנטרי. הסדנה בלבוש מלא, מגע הוא אופציונאלי, והמרחב בטוח מקבל ומאפשר. הסדנה לנשים וגברים.

עוצמת הנשיות  - אבישג חיה כספי

הסדנה מיועדת לך. את, שיודעת שבתוכך שוכנת אישה עוצמתית שמחכה להתעורר ולהתחבר לעוצמה הנשית, העגולה, הרחמית, האינטואיטיבית, והיוצרת חיים, תרתי משמע. נתחיל את הסדנה בשיחה על מהי נשיות. מי הייתה המודל הנשי שלי בבית. מהן ההתניות שירשתי ואיך זה בא לידי ביטוי ביחסים עם עצמי והסביבה. נעבור לתהליכים חווייתיים שאותם נתחיל בריקוד בטן וחיבור לגוף בתנועה. נמשיך לתהליך עם אנרגיית הרחם ליצירת שינוי. נתרגל איך ליצור אינטימיות עם עצמי ובן/ת זוג. מהו טקס טנטרי ואיך יוצרים מרחב מקודש. סדנה חובה לכל אישה.

 

אביב שטרית

מייסד פרוייקט "דרך האהבה" לריפוי והגשמה. מפתח ומנחה סדנאות תראפיה חוויתית לקבוצות וארגונים. מכשיר מנחי קבוצות פסיכותראפיה. סופרוויזר ומלווה מטפלים, מאמנים, מנחי קבוצות ומפיקי סדנאות. מטפל פרטני וקבוצתי המשלב מזרח ומערב, בוגר לימודי חכמת הקבלה, זן בודהיזם, קוסמולוגיה סינית, טנטרה ומיניות, מכאניקת הקוואנטים, NLP וחכמת הניסיון שבטבע - כלים לשינוי תודעתי ויצירת אחדות ושלום פנימי.  אתר: www.lovetao.co.il   |  נייד: 054-3050100

 

דרך האהבה – Oneness – אביב שטרית

סדנה קוסמית דרכה נתהווה לתודעת האחד, נחשוף את מארג הפוטנציאלים האישיים, ונקבל הכוונה ברורה להגשמת הייעוד! תהליך תראפיה חוויתי המזמין אותנו להתמסר למי שאנו באמת, לפתח מיומנות בריאה לחיות בלב ההוויה, ולצעוד דרך האהבה.

Love is in the Air – טקס פתיחה – אביב שטרית

מוזמנים למסע בתנועה ומגע, החוצה ופנים - להכיר באהבה כדרך חיים. סדנת תראפיה חוויתית מאירה עיניים, היוצרת דרכים לאחדות ושלום פנימי. מוזמנים להתאהב בחיים!

התהוות – מערכות יחסים – אביב שטרית

לפגוש פנים אל פנים את מערכת היחסים בה אנו חיים עם עצמנו, דרכה אנו חווים ויוצרים מערכות יחסים ככלל וזוגיות בפרט, ומכאן לפתוח את ערוץ התקשורת האינטימית - אותנטית שבנו, וליצור ברית בריאה לאהבה. מיועד ליחידים ולזוגות כאחד.

התהוות – שפע והגשמה – אביב שטרית

מהו הסוד של בעלי השפע? מהי השפעה אוהבת ובריאה? ומהו נתיב ההגשמה האישי שלי? בשיחה פתוחה ותהליך חווייתי מרגש, נקבל תשובות מעשיות לשאלות אלו, נכיר את חוקי היצירה האוניברסליים, ונקבל את מפתחות השפע וההגשמה הייחודיים שלנו.

הליכת מלאכים – אביב שטרית

לצלול פנימה אל האמת שבלב, אל חוויה שמימית ואקסטטית של יחד, ולפתוח את השער לאהבה אינסופית. מפגש "הליכת מלאכים" מאפשר לנו לחוות את אותה נגיעה ראשונית, טהורה ונקייה, מכילה ותומכת, שכל כך בריאה לנו גם היום. מוזמנים לקבל חיבוק.

יעל טל נוטע - ריקוד הודי

הריקוד אינו רק סגנון, הוא דרך חיים!  מנחה ומעבירה מגוון פעילויות במחול הודי ברחבי הארץ ובעולם. מגוון הדרכים להפיץ את שמחת המחול ההודי: מופעים, סדנאות, חוגי ריקוד הודי, שיעורים פרטיים, ריקוד הודי לאירועים, מפגשים של מחול הודי קלאסי - הסודות והיסודות וגם שמחת הקצב של בוליווד (ריקודי הסרטים ההודים). לימוד ריקוד הודי משלב גם שיעורי יוגה, מקצבים ומוסיקה הודית, פילוסופיה, מיתולוגיה ותרבות היומיום של ההודים ועוד... במקביל ללימודי הסגנון התמזל מזלי להיות חלק מהלהקה הייצוגית של גורו קאשי ולהופיע על במות ברחבי הודו. הריקוד ההודי פותח בפני עולמות שונים ודרכו אני יוצרת ומשתתפת בפרויקטים אמנותיים המשלבים אמנויות במה שונות.  www.indiandance-israel.com  |  054-4605633.

סודות ויסודות הריקוד ההודי – יעל טל נוטע

סדנת ריקוד הודי קלאסי. הריקוד ההודי הוא שפה תנועה וקצב שמקורם בתרבות הודו העתיקה: לרקוד עם העיניים, להניע את האצבעות של כפות ידיים, לחוות סיפורים מהודו דרך הריקוד, ללמוד מקצבים מרתקים ולהעשיר את הידע על תרבות הודו דרך שפת ריקוד מיוחדת. "קוצ'יפודי" הוא סגנון ריקוד דרמה קלאסי מדרום הודו ודרכו נלמד מעט מיסודות הריקוד.

חיים בסרט הודי – בוליווד – יעל טל נוטע

קרה לך שדפדפת בערוצי הסרטים ופתאום היה שם סרט הודי? ואז בדיוק התחילה מוזיקה מרגשת או קצבית? ואז יצאו הודי והודית בריקוד אהבה (מאחורי עצים) ואז הצטרפו אליהם עשרות רקדנים ורקדו איתם יחד? וחשבת איזה מגניב יהיה להיות שם ולרקוד איתם? חווית קצב וכוריאוגרפיות ייחודיות לשירים ידועים ואהובים מתוך הסרטים ההודים. 

הודו- הבעה, תנועה וסיפור  – יעל טל נוטע

הריקוד ההודי הוא שפה. כל תנועה היא מילה וביחד הן יוצרות סיפור. הריקוד ההודי הוא הבעה. כל תנועה באה עם רגש וביחד נוצרת בריאה... תרבות הודו חוזרת אחורה שנים רבות ודרך האמנות שלה לומדים על תנועת הטבע, על האדם ועל החיבור ביניהם. בסדנה ניצור חווית הסיפור דרך שפת ריקוד ההודי.

עידן קירשנר – יוגה

מורה ליוגה ומפתח שיטת PRACTICAL YOGA - יוגה שימושית להפגת כאבים, לחץ ומתחים יומיומיים.

היוגה הפרקטית סוחפת אלפי אנשים ברחבי העולם לתרגל מידי יום יוגה אונליין ולשלב תרגילי יוגה בחיי היום-יום בבית ומשרד. בפסטיבל עידן יעביר בספינה סדנאות יוגה שימושית שיעזרו לנו:

- לפתוח את הבוקר מלאי אנרגיה ורעננים - להקל על כאבי הגב והצוואר מהעבודה המשרדית - להפיג את הלחץ והמתח היומיומי - לשפר את היציבה ועוד כלים לחיים קצת יותר מאושרים :)

   Facebook: www.idankirshner.com/facebook    |  Youtube: www.idankirshner.com/youtube

סדנת Good Morning Sunshine – עידן קירשנר

בסדנה נתרגל יוגה שתעיר לנו הגוף מכף רגל ועד ראש אחרי שנת לילה מתוקה ונפתח לנו את הבוקר עם חיוך ☺

סדנת Natural Pain Killer – עידן קירשנר

בסדנה נלמד מגוון כלים מעולם היוגה להפגת כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי ראש ועוד.

עינת מזרחי

מדריכת ריקוד עם חישוק (הולה-הופ), מאמנת כושר ומפתחת שיטת hulaboost לאימון וריקוד עם חישוק, מופיעה ומעבירה שיעורים קבועים וסדנאות ייחודיות בכל הארץ. הסדנאות מורכבות מתרגלי ריקוד וקוארדינציה, בשילוב תנועות מעולם הריקוד המזרחי והלטיני, דרכן תכנסו באופן מושלם לעולם הקסום והאינסופי של ההולה-הופ, תחושו איך מצב הרוח שלכם משתפר פלאים ועל הדרך גם תשמרו על כושר.

דרך עבודה עם מגוון גילאים רחב, פיתחה עינת את hulaboost טכניקת לימוד פשוטה להבנה ויישום איתה כל אחד מצליח לשלב אימון וריקוד! בואו לבלות :-) לפרטים נוספים: https://www.facebook.com/HulaBoost

הולה-הופ בסיס Hula Hoop Basic – עינת מזרחי

סדנת מבוא לעולם הריקוד עם חישוק. נלמד תרגילים בסיסיים וביניהם כיצד לסובב את החישוק על המותניים, ידיים, צוואר ועוד. על מנת להפוך את הלמידה למהנה אף יותר נשלב גם כמה משחקים מפתיעים, בכל זאת חשוב להינות גם מהדרך! הסדנה מתאימה לכולם ואין צורך בנסיון קודם. אם תמיד רציתם להצליח, זה ללא ספק כרטיס הכניסה שלכם לעולם המופלא והאינסופי של ההולה הופ.

ריקוד עם חישוק Hoop Dance – עינת מזרחי

סדנה חווייתית במיוחד, הממשיכה את סדנת הבסיס. נלמד לשלב מעברים תנועתיים שנראים מדהים אך הם קלים מאוד לתפישה. נלמד לרקוד עם ההולה הופ ונבנה כוריאוגרפיה כייפית בה נשלב מה שלמדנו. בסוף השיעור גם יינתנו טיפים להמשך אימון וריקוד בכל מקום – בבית, בפארק, בים, על הסיפון ;-) וכו'.

ניבה חצב ורונר

מטפלת רגשית אנרגטית, מנחת סדנאות ומעגלים ומנגנת נגינת תדרים מתוקשרת. מומחית בהגשמות ויצירת מציאות. באתי להפיץ אהבה, רכות וקלות לעולם, השראה וחיים מתוך חיבור. דרכי יצירת קשר: 054-6924244

נגינת תדרים מתוקשרת – ניבה חצב ורונר

תהליך דרך נגינת תדרים מתוקשרת, הנערכת בעזרת תוף לשונות (פנטם) ומאפשרת חיבור והעצמה למקור שלנו, לאנרגיה של אהבה. שיחרור של מחסומים וחיבור לאמת הפנימית הגבוהה שלנו.

מעגל זוגי - העוצמה שבביחד – ניבה חצב ורונר

חיבור לעוצמה של הזוגיות, מקור הכח של כל זוג, הכוח המחבר של הזוג ושל כל אדם בזוג.

מתאים לזוגות ומאפשר עבודה אישית של כל אדם עם הצד הזכרי והנקבי שלו.

אורית סוכרי

רקדנית יוצרת ומרפאה בתנועה, חוקרת את הריקוד הנשי, הריקוד המקודש ואת השפעות המוזיקה והמחול לאורך דרך המשי למעלה מ 17 שנים, בחקר תרבויות עתיקות ממזרח אסיה ועד אגן הים התיכון, אורית מביאה עמה את הידע של המחולות העתיקים והצועניים אל תוך חקר תנועה אותנטי עכשווי ואישי ,לריפוי בתנועה. מפתחת השיטה וחלוצת התחום בארץ. הופיעה עם טובי הנגנים מהארץ ומהעולם, מורה למחול וליוגה, יוזמת ומפיקת מופעים בתחום מוזיקת עולם. http://www.oritsuccary.com

טרייבל פיוז'ן – ריקוד – אורית סוכרי

סדנת מחול אתני עכשווי - היא סדנת עומק לעולם הטרייבל פיוז'ן המשלב ריקודיי בטן עם ברייקדאנס, מחול הודי, היפ-הופ ותנועה מודרנית עכשווית לצד מוזיקת עולם אתנית ואלקטרונית. התנועה הייחודית למחול זה כובשת, מרתקת, מעודדת העצמה נשית ומוציאה מאיתנו את האישה השיבטית העוצמתית ברוח צעירה וסקסית - היו מוכנים להרפתקה!

 "הפס הלבן" – ריקוד – אורית סוכרי

אוצר של ידע, ריקוד מתרבויות העולם. מסע בהשראת תרבויות בעולם ועד לחקר שיחרור אישי. בואו לחוות איתי תנועה ורסטילית בעקבות ריקודי העמים הנוודים ממערב סין ועד המגרב. מסע תנועתי מעשיר, מרתק ומשחרר לכל!

ריקודי בטן –  אורית סוכרי

חגיגה אוריינטלית כייפית מהתרבות השמחה של הים התיכון, היכונו לחאפלה ושיקשוקים!

פילאטיס – מירלה לוי

מאמנת ומדריכה מקצועית בעלת ניסיון של 18 שנים בבריאות הגוף, מאמנת גוף ונשמה, מכוונת ומותחת את השרירים העמוקים ומפתחת חיטובים. לפרטים: 052-5401301

סדנת פילאטיס – מירלה לוי

מוזמנים להתנסות במפגש מעצב ומעצים שמשחרר מפרקים, מותח שרירים, מעצב את שרירי הליבה ופותח גוף ונפש.

 

שנהב הורנשטיין

איזון אנרגטי – שנהב הורנשטיין

סדנה בה נפגוש את האני הפנימי, נלמד על מרכזי האנרגיה בגוף, נקבל כלים דרך העולם הפנימי להביא יותר שקט לחיים ממקום יותר אסוף, מאוזן ופנוי לנתינה וקבלה דרך מגע בקצוות הגוף בין אחד לשני.

דני שאול

סדנת חמשת הטיבטים – סוד מעיין הנעורים – דני שאול

חמישה תרגילים פשוטים המכונים "חמשת הטיבטים", יעניקו לנו כוח וגמישות ויחזקו את המערכת ההורמונלית. עפ"י האמונה הטיבטית, ביצוע התרגילים באופן סדיר מסייע בשמירה על הנעורים.

יובל דרור

מטפל בדרמה תרפיה, הבעה ויצירה עם רקע בחינוך והוראה. בנוסף משמש יובל D.J. המתמחה ב Free Dance.

תיקלט במועדונים ופסטיבלים רבים כגון: זורבה, נומיינד, נאטראז, גת רימון, ליבריישן, באדי ווייז, אושו, בלומון ועוד.  אתר: www.freedance.co.il  |  נייד - 050-5444344

סדנת שיח גברי – יובל דרור – פרטים בהמשך.

 

הסדנאות שלנו

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now